Usługi

Na skróty

Zostaw kontakt

Akceptuje postanowienia zawarte w Regulaminie.

O nas

Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie – to charakter naszego biura. Dzięki ciągłemu samodoskonaleniu, ukierunkowaniu na rozwój i podwyższanie kompetencji zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę księgowo-kadrową już od ponad 15 lat.

Wiemy jak ważną rolę w budowaniu zaufania pełni indywidualny charakter relacji z Klientem, stąd tak duży nacisk kładziemy na osobowość i kwalifikacje naszej kadry. Wiedza i energia naszych pracowników są do Waszej ciągłej dyspozycji. Pod czujnym okiem doradców podatkowych, nasi pracownicy służą Wam pomocą w zagadnieniach z zakresu rachunkowości, podatków, prawa gospodarczego oraz płac i kadr.

 

Obecnie opiekujemy się blisko 200-ma podmiotami gospodarczymi o różnych profilach działalności. Do grona naszych Klientów należą zarówno osoby fizyczne prowadzące indywidualną działalność gospodarczą, jak i spółki osobowe i kapitałowe.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w trakcie prowadzonej działalności oraz prawidłowość dokonywanych przez nas rozliczeń zostały już wielokrotnie potwierdzone w toku kontroli podatkowych prowadzonych przez organy skarbowe. Tak zweryfikowane umiejętności gwarantują naszym Klientom pełne bezpieczeństwo prowadzonych spraw. Dodatkowo usługi wykonywane przez nas są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie – to charakter naszego biura. Szlifuj go z nami…

 

Podpisy